Zážitkový pobyt na Gemeri

Spali ste už na strome? S týmto pobytovým balíčkom vás presne jedna taká noc čaká a to konkrétne v domčeku na strome Treehouse pod lesom neďaleko obce Muráň. Dokonalý únik od každodenných starostí. Príroda, cyklistika, blízke jaskyne, sysľovisko, romantika bez elektriky. Len vy a príroda.

Druhý deň vás už privítame v našom Penzióne u Sysľa, ktorý sa nachádza 2 km od najmilšej atrakcie vôbec – Sysľoviska. Po turistike v lesoch Národného parku Muránska planina vám dobre padne privátny wellness, chutné jedlo a samozrejme útulné, dizajnovo zariadené izby.

Zážitok zaručený! 

V balíku je zahrnuté

 • ubytovanie na 2 noci pre dve osoby
 • prvá noc v TREEHOUSE POD LESOM (z utorka na stredu)
 • druhá noc v Penzion U Sysla (zo stredy na štvrtok)
 • 1x raňajky formou bufetu pre dve osoby v Penzióne u Sysľa (deň pobytu štvrtok)
 • 1x vstup do privátneho wellness v Penzione u Sysľa
 • transfer pod kopec k TREEHOUSE POD LESOM a späť do Penziónu u Sysľa

 

 

Doprava

O dopravu sa obávať nemusíte, pri príchode zaparkujete pri našom penzióne, vezmite si na pobyt do TREEHOUSE POD LESOM len to potrebné, svoje vozidlo môžete nechať na našom parkovisku. Nahlásite sa na našej recepcii, kde vám všetky dôležité informácie ešte zopakuje naša milá pani recepčná. Z penziónu vás za dobrodružstvom odvezie povestný Sysľobus, avšak posledných 15 minút po poľnej ceste k domčeku budete musieť prejsť pešo, takže odporúčame športovú obuv. 

Nasledujúci deň vás na rovnakom mieste, najneskôr o 10:00, počká Sysľobus a dovezie vás späť k nám, do rodinného Penziónu u Sysľa, kde už budete mať pripravenú štýlovú izbu.

Treehouse Pod Lesom

Spoznajte krásy Gemera a vychutnajte si dokonalý relax počas pobytu v korunách stromov na slnečnej terase s čerstvo namletou kávou a výhľadom na lesy Národného parku Muránska planina. Domček na strome sa nachádza 1,7 km od Muráňa na hranici lesa na kopci.

Okrem terasy s nádherným výhľadom na okolitú prírodu je v domčeku v korunách stromov dobre vybavená kuchynka s plynovým varičom, umývadlom s 8 litrovou nádobou s pitnou vodou, barovým pultom s výhľadom, bezpečné plynové kachle, manželská posteľ na poschodí a rozkladací gauč. Suché WC (drevená latrína) je umiestnené pod domčekom. Domček nie je elektrifikovaný, mobilný signál je tu slabší (závisí od operátora), takže si užijete dokonalú ničím nerušenú romantiku pri sviečkach, či svetielkach na batérie. V kuchynke sú k dispozícii suroviny, z ktorých si môžete niečo pripraviť.

Penzión u Sysľa

Rodinný penzión sa nachádza v centre obce Muráň, v lone Národného parku Muránska planina. Poloha penziónu poskytuje skvelé zázemie na turistiku po Muránskej planine, či výlety po okolí. V štýlovej reštaurácii ponúkame chutné domáce jedlá a lokálne špeciality, i pizzu pečenú v kamennej peci. V teplých mesiacoch určite uvítate rannú kávičku na priestrannej terase. Pre hostí máme k dispozícii deväť moderne zariadených a útulných izieb, v každej nájdete veľkú pohodlnú posteľ, vlastné sociálne zariadenie (toaleta, umývadlo, sprchový kút), smart televízor a klimatizáciu s možnosťou výhrevu, v apartmánoch majú hostia k dispozícii aj kuchynku. Samozrejmosťou je tu privátny wellness s vírivkou, infrasaunou a fínskou saunou.

Vybavenie penziónu

 • štýlová reštaurácia s ponukou domácich jedál a pizze z kamennej pece,
 • privátny wellness s infrasaunou, fínskou saunou, relaxačným bazénom a oddychovou zónou s výhľadom na Muránsky hrad,
 • vysokorýchlostný internet zadarmo v celom penzióne,
 • požičovňa elektrobicyklov na recepcii,
 • nabíjačka pre elektromobily na parkovisku.

Strava

 • raňajky formou bufetových stolov
 • široký výber lokálnych špecialít a domácich jedál
 • pravá talianska pizza z kamennej pizze, v ponuke viacero druhov

Čo podniknúť v okolí

Okolitá príroda je pretkaná turistickými chodníčkami a cyklistickými trasami, v Penzióne u Sysľa si môžete požičať elektrobicykel a vydať sa na Muránsky hrad týčiaci sa nad Muráňom. Neďaleko sa nachádza aj najmilšia atrakcia tejto lokality – Sysľovisko Muránska planina (www.sysľovisko.sk) s množstvom malých a večne hladných syslíkov, ktoré si maškrtu vezmú priamo z vašich rúk. Jaskyne, 35 km odtiaľto sa nachádza Dobšinská ľadová jaskyňa, 44 km ďaleko je Ochtinská aragonitová jaskyňa. Ak ste mestský typ, vydajte sa do Revúcej, okresného mesta, kde môžete navštíviť Múzeum Prvého slovenského gymnázia, či si posedieť na lavičke na menšom námestí pred historickou budovou Kohút. Zážitkom sú aj Gemerské spojky.

Ako zakúpiť balík

Prvú noc strávite v domčeku na strome Treehouse Pod Lesom, druhú noc v Penzióne u Sysľa. Svoj pobyt, vrátane domčeka na strome, si zarezervujete u nás, v objednávke na našej stránke si vyberte pobyt od stredy, ale príďte k nám o deň skôr, cena za pobyt v domčeku na strome je započítaná v cene za balíček takže za ňu nebudete doplácať. Po zakúpení balíka na našej stránke vás bude kontaktovať naša recepcia a prejdete si celý itinerár pobytu, prípadne nás môžete telefonicky kontaktovať a všetko vám radi vysvetlíme na telefónne číslo +421 948 600 300

 

* Za balíček je nutné zaplatiť vopred, termín je možné zmeniť najneskôr 4 dni pred pobytom.
* Balík je platný iba počas týždňa v dňoch utorok, streda a štvrtok.
* Ponuka platí do 6.11.2023

Rezervácia pobytu

Všetky izby v našej ponuke