Teambuilding na Gemeri

Hľadáte priestor, kde by ste so svojimi kolegami utužili vzťahy počas letných teambuildingov, relaxačných dni alebo nezabudnuteľného firemného výletu? V Penzióne u Sysľa sme pripravení vám poskytnúť dokonalé prostredie na vytvorenie nezabudnuteľných spomienok.

V lete si u nás môžete vychutnať nielen výbornú domácu kuchyňu, útulné moderné ubytovanie, ale aj množstvo aktívnych zážitkov.

Pre milovníkov adrenalínu ponúkame požičovňu elektrobikov, aby ste mohli preskúmať okolitú prírodu Muránskej planiny s krásnymi výhľadmi. Alebo si môžete vyjsť na turistiku a poznávať malebnú krajínu, či navštíviť zrúcaninu Muránskeho hradu a vychutnávať úchvatné výhľady na široké okolie. Samozrejmosťou je dobre známe Sysľovisko Muránska planina, s tisíckami malých sysľov, ktoré môžete nakrmiť rovno z ruky. Novou atrakciou v blízkom okolí, je náš nový rodinný park Obrovisko s náučným chodníkom, veľkými drevenými sochami aj kontaktnou minizoo. 

 

Po dni plnom dobrodružstiev a spoločných aktivít vám ponúkame relaxáciu v našom privátnom wellness s fínskou saunou a infrasanunou, kde si môžete oddýchnuť a načerpať nové sily.

 

Užite si letné obdobie s kolegami v prostredí, ktoré podporuje tímovú prácu a spolupatričnosť. Tešíme sa na vašu návštevu!

 

Sme tu pre vás na 0948 600 300, alebo na usysla@usysla.sk

 

Izby v našej ponuke